MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9287590
nr 928 7590
Bokhylleskåp
längd: 137, djup: 38, höjd: 150, Mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:52:29
1/12 18:13:46